Danielle Richards
Regatta Chair
Danielle@odmsail.com
619-255-0083
Official Event Hotel: The Bay Club Hotel & Marina
2131 Shelter Island Drive
San Diego, CA 92106619-224-8888
www.bayclubhotel.com
Reservations: 800-672-0800
TEAM | SAILORS | ||||
1 | Coronado | Grace Yakutis | PJ Eaton | Niki Simon | Daniel Lobree |
Xander Norman | Tanner Chapo | ||||
|
|||||
2 | Long Beach Wilson | Sawyer Gibbs | Jack Berg | Ryan Shack | Alan People |
Cameron Thompson | Kyle Carter | Alexis Hall | |||
|
|||||
3 | The Bay School of SF | Sammy Shea | Chloe Bohannon | Nolan Van Dine | Isabelle du Moulin |
Spencer Paulsen | |||||
|
|||||
4 | Miramonte | Lucy Wilmot | Molly Colwell | Guy Raber | Caroline Colwell |
|
|||||
5 | Convent & Stuart Hall | Francesca Dana | Paige Dunleavy | Hannah Baylis | Paloma Palmer |
Will Paulsen | |||||
|
|||||
6 | Tamalpais HS | Tristram Craig | Noah Barrengoes | Elizabeth Rowedder | Francis Strietmann |
Hayden Potter | Kenna Kuhn | ||||
|
|||||
7 | Corona del Mar | Connor Kelter | Christophe Killian | Jimmy Madigan | Jack Thompson |
Kate Madigan | Clare Dahl | Kira Woods | Alex Ivory | ||
|
|||||
8 | Branson | Kennedy Placek | Romain Screve | Will Dana | Nick Marwell |
Jackson Ritter | |||||
|
|||||
9 | Mater Dei | Charlie Welsh | Wells Drayton | Dominique Smith | Rebecca Stein |
Sarah Poitiski | |||||
|
|||||
10 | Marin Academy | Kristopher Swanson | Maddy Kuhn | Alyson Crowley | John Rusbarsky |
Nathalie Garcia | Emily Ritter | ||||
|
|||||
11 | Redwood HS | Will Martens | Sarah Bunney | Casper Ladeforged | Lucie Welles |
Noble Reynoso | Jack Gerstein | ||||
|
|||||
12 | Mira Costa HS | Peter Neal | Geoffrey St. John | Sarah James | Leah James |
Chris Andrews | |||||
|
|||||
13 | Sage Hill | James Mather | Bobby Briggs | Connor Chung | Jacob Rosenberg |
Molly Chase | Jodie Horowitz | Maddy Nadelman | Paige Okey | ||
|
|||||
14 | Francis Parker Sailing | Jack Ryan | David Bluhm | Emma Considine | Connor Keurbis |
Ricky Leary | Athena Malcolm | Ryley Ryan | Luke Pelessone | ||
|
|||||
15 | The Bishop's School | Matt Cappetta | Marnie Bonner | Gabe Cappetta | Meri Harrington |
Austin Tipp | Daisy Holthus | ||||
|
|||||
16 | Newport Harbor HS | Sean Segerblom | Megan Roach | Campbell D'Eliscu | Katie Calder |
|
|||||
17 | Athenian | Haley Kardek | Madeleine Kardek | Xavier Theo Quinn | Gabby Rigby |
|
|||||
18 | Santa Barbara HS | Evan Heffernan | Soren Wilde | Lauren Seigel | Renee Berkus |
|
|||||
19 | Dos Pueblos HS | Matt Long | Kyra Oakes | Caroline Gay | Zach Zerman |
|
|||||
20 | Point Loma HS | Scott Sinks | Rebecca McElvain | Johannes McElvain | Will La Dow |
Kenny MOats | Mercedes McPhee | Andy Reiter | Jennifer Johnson | ||
|
|||||
21 | Palos Verdes HS | Jessica McJones | Alex Smith | Caroline Salas | Claudia Lambert |
|
|||||
22 | Cathedral Catholic HS | TBD | |||